TU esi pamatas viskam, ką turi ir kas esi.


Kaip matai save, kaip jauti save išorėje ir viduje, lemia tai, ką tu perki sau, ką tu leidi sau ir dalykus, kurių nori.

Jeigu nori:

  •         Turėti pelningą verslą ir giliai viduje žinai, kad gali tai padaryti, bet nežinai kaip;
  •         Suprasti, kokia TU esi stipri, kad galėtum kurti gyvenimą, kokio nori, o įdomus verslas, pinigai ir gausa, padėtų pildyti Tavo svajones;
  •            Atsikratyti minčių, kad Tu nepakankamai gera;
  •         Ugdyti mąstymo modelį, kuris suteiktų gyvenimą, kurio nori;
  •         Leisti, kad tavo siela patirtų tikrąjį laisvės ir gyvenimo skonį.

Tuomet, pasižiūrėk toliau apie mano programą TAU


Kai dirbsime kartu, taikydamos NLP metodus ir strategijas, visas Tavo pasaulis pasikeis. Komforto zona, tapusi ankštu narveliu, išsiplės ir pajusi kaip yra gera visur, kad ir kur būtum ar ką veiktum. Niekas negalės nukelti Tavęs nuo sosto, niekas negalės sumenkinti Tavęs, niekas negalės Tavęs sustabdyti. 

 Niekas.

Asmeninės transformacijos programos metu, dirbdama kartu su manimi, Tu darysi daug daugiau nei tiesiog vilsiesi, kad kažkas pasikeis. Išsiugdysi mąstymą, kuris pašalina pasiteisinimus ir sudaužo ribas, nes Tu programuoji savo pasąmonę... tą dalį proto, kuri kontroliuoja daugumą Tavo veiksmų. Suprasi, kad Tavo vertė yra besąlyginė.

“Rita helped me by using NLP neuro linguistic Programming. This was through something called time line therapy. It was amazing. Now I'm moving up the marketing plan with confidence. It's amazing what we keep inside, what invisible barriers we create. Thank you Rita for your brilliant support. See you at the top” ~Amina


Kai programos metu Tu pažinsi savo protą:

o   Galiausiai darysi tai, ką nori, nes daugiau negalvosi, kad negali.

o   Pagausi minčių ir veiksmų pasikartojimus, kurie trukdo augimui ir sėkmei, kad galėtum greitai juos pakeisti.

o   Susikursi gyvenimą ir verslą, kurio nori, nes Tu jau nesuprasi žodžio “negaliu”.

o   Susiformuosi įpročius, dėl kurių sėkmė tampa įprasta kasdienio gyvenimo dalimi.

o   Suprasi savo tikrąją galią ir paleisi abejones dėl savo didybės.

o   Leisi sau turėti tai, ko nori.

o   Tapsi nesustabdoma.

 

Tu tiek daug laiko galvoji apie tai, ar "nusipelnei" savo gyvenimo? O gal svarstai ar jis kada nors pasikeis? Iš tikrųjų jis nepasikeis. TU turi pasikeisti.

 Ši programa skirta ne visoms. Ji tik toms, kurios žino, kad darbas su savimi yra neišvengimas ir pasiruošusios priimti tai, kas joms PRIKLAUSO.


 Atsisveikink su:

-        “Aš nepakankamai gera”;

-        Jausmu, kad nesi nusipelniusi gyvenimo, kurio nori;

-        Galvojimu, kad niekada neturėsi, ko Tu nori;

-        Liūdesiu, kai žinai, kad turėtum džiaugtis;

-        Pavydu kitų žmonių gyvenimams;

-        Kitų nuomone. Šeima - gyvenimo dalis, bet ji negali spręsti už Tave.

 

Ši programa yra Tau, jei ieškai, kaip pakeisti savo gyvenimą lengvai ir greitai.


“Rita handles the treatments with great care and expertise, I felt completely supported and understood at all times what would be happening. Working on such a deep level it's important to be with someone who is both competent and reassuring, Rita is definitely that person. I would highly recommend anyone wanting to give NLP a go to work with Rita.” ~Emma

Kas bus šioje programoje? Kaip viskas vyks?


Ši programa sukurta siekiant išgauti iš tavęs geriausias savybes ir didžiausias svajones, kad galėtum jas pasiekti lengvai ir su malonumu.


Moterys, su kuriomis dirbu, ateina pas mane norėdamos pasiekti savo svajonių. Baigusios programą, jos žino strategijas ir darbą su pasąmone norint pasiekti tai, ko reikia.


Bet kodėl aš tai darau?

Nes aš buvau ten, kur jos yra. Kur tu esi. Aš buvau gilioje, tamsioje duobėje ir kartojau sau, kad aš nepakankamai gera, aš nenusipelniau būti laiminga ar būti sėkminga. Aš buvau ant krašto.


Iš tikrųjų...

Mano protas nuvedė mane prie krašto, kai sprendžiau šokti ar ne. Tai buvo viena iš baisiausių, tamsiausių mano gyvenimo dienų.

Tuomet žinojau, kad turiu keistis. Keistis savyje. Keisti tai, ką galvojau apie save. Taip, kaip matau savo gyvenimą ir pasaulį aplink mane.

Ir aš tai padariau. NLP ir mano nuostabios koučerės dėka, aš supratau, kas yra mano gyvenimo vertė. Šiandien turiu nuostabią šeimą, turiu du sėkmingus verslus.

Šiuo metu aš padedu moterims priimti sprendimą, kurį aš priėmiau. Pasirinkti SAVE per negatyvias ir skaudžias patirtis. Ir kai jos tai padaro, visas pasaulis aplink pasikeičia, įskaitant geresnius darbus, antrąsias puses, sveikesnius kūnus... ir daug daugiau.


Programoje mes paleisime negatyvias emocijas, ribojančius įsitikinimas, pakeisime neefektyvų elgesį ir įkelsime tavo tikslą į tavo laiko juostą. 


6 savaičių programa - 999 svarai.

Tu žinai, kad tu nusipelnei visko ir dabar, Tu pradėsi tuo tikėti.

Viskas, ko tu nori, yra TAVO.

Įgyvendink visą tai su šia programa.