Tavo vertė nėra įtakojama aplinkybių ar praeityje patirtų įvykių. Ji įtakojama TAVĘS ir tavo veiksmų DABAR. 


Aš, Rita Grinevičienė - transformacijos koučerė, padedu moterims atrasti save bei suvokti, kad jos nusipelnė savo svajonių ir jų įgyvendinimo.

Jei leisi, aš parodysiu, kad Tu esi daugiau nei prarasti darbai ir niūrios mintys, daugiau nei nenusisekę santykiai ir griūvanti šeima, daugiau nei kur gyveni. Viską gali pakeisti ir aš tau parodysiu kaip.

Kai suprantame savo tikrąją vertę, tuomet pokyčiai vyksta lengvai ir greitai.

Aš padedu moterims, tokioms kaip Tu, suprasti savo vertę. Pradėjau mokytis NLP supratusi, kad turiu pasikeisti, jei noriu, kad gyvenimas judėtų pirmyn.

Praeityje patyriau daugybę skaudžių įvykių, kurie privedė mane prie bedugnės. Stovėjau ant lango krašto ir galvojau “šokti ar nešokti”. Tai buvo skaudus momentas, kuomet turėjau nuspręsti ar noriu gyventi skausme, kuris atrodė nepakeliamas.

Metams bėgant aš ištekėjau už nuostabaus vyro, kurį be galo myliu ir tapau laiminga mama. Dabar mudu su vyru auginame dvi mergaites, o aš padedu moterims pamatyti, ko jos IŠ TIKRŲJŲ vertos.

Dėl tos akimirkos ant palangės, nenoriu, kad kam nors tektų tai patirti. Tai tapo mano misija šiandien – parodyti, kokią galią Tu turi savyje. Pažadu Tau – Tu ją turi! Gali žvelgti į savo gyvenimą ir svajones.

Kai galvoji apie save tokią, kokia iš tikrųjų TU esi ir kai semiesi jėgų iš pačios savęs, tuomet niekas negali Tavęs sustabdyti.

Pripažink savo vertę... kiekviename žingsnyje.

Atmink, kad ir kaip blogai jautiesi – depresija yra ne nuosprendis, o galimybė rinktis kitokį kelią.

Susisiek su manimi šiandien ir pakalbėkime, kaip aš galiu padėti Tau pakeisti viską, parodydama kelią į Tavo tikrosios ir giliausios vertės suvokimą. Susipažinimo skambutis yra nemokamas. 

   *1 val. konsultacija - 50 svarai   

   *Time line therapy, kurios metu paleidžiamos neigiamos emocijos, kaip pyktis, liūdesys, baimė, kaltė, įskaudinimas ir ribojantys įsitikinimai - 497 svarai.